Klassikaline massaaž 60min

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub Rootsi massaažil. See on eestlaste üks lemmikmassaaže! Seda tehakse peamiselt ilma õlita kuid võib kasutada ka õli. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha kogu keha massaaži kui ka massaaž i erinevatele kehaosadele mis vajavad eritähelepanu. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasevalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. See on lõõgastav, üle keha massaaž, mis aitab hästi füüsilistest pingetest vabaneda ja emotsionaalselt maha laadida. Klassikalisel massaažil on mitu nime: üldmassaaž, rootsi massaaž, tavaline massaaž.

Kellele? Klassikaline massaaž sobib kõikidele, kes soovivad lõõgastuda, lihaspingeid vähendada. Kindel massaaž selleks, et nautida nii lõõgastavaid silitusi kui ka sügavamaid lihasvõtteid ja kogeda traditsioonilist massaaži. Sobib igas vanuses inimestele. 1 tunniga masseeritakse läbi selg, turi, kael, abaluu piirkond, pea, jalad, eest tagant ja kui jõuab siis käed. 1,5 h jõuab massöör läbi masseerida kogu keha, lisandub käed, kael tagant, labakäed, labajalad, kõht, nägu. Soovitame 90 min.

Sobib hästi kinkekaardiga kingitavaks massaažiks kui ei olda päris kindel, milline massaaž kingisaajale meeldib. Sobib võtta kui tullakse massaaži esmakordselt.

 

Broneeri massaaž

Laadimine.
Share This