Meemassaaž 60min

Mett kasutatakse massaažis eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia (naha punetuse). Läbi naha jõuavad organismi ka mee tervendavad toimed. Soovituslik kestvusaeg 1-1,5h. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihasepingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi- ja krooniliste liigeseprobleemide raviks. Protseduuril kasutatakse naturaalset kreemjat mett. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetus-haiguste, vaimse pinge, tselluliidi- ja krooniliste liigesprobleemide raviks.
Soodustab toksiliste jääkainete väljutamist organismist. Ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist. Stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist, mille tulemusena paraneb kogu organismi seisund. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Protseduur võib esimesel korral olla valulik kuid edaspidi mitte, nii leiab massöör üles ka probleemsed kohad. Mee abil väljuvad naha kaudu ka ravimite jm jääkained mis on kogunenud organismi. Kui algul on mesi kaunis kollane siis protseduuri lõpus on see hall. Väga kasulik protseduur.

Massaaž mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides.

Meemassaaži protseduur silub nahaaluseid tihendeid, seetõttu muutub nahk peale massaaži siidiseks. Võib kasutada ka ühe osana tselluliidiravis. Seda võib teha ka näole- toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka. Mett kasutatakse “kleepainena”, mille abil eemaldatakse saastunud energiat. Selle tegevuse toimel puhastuvad energiakanalid ning taastub energia vaba kulgemine.Protseduur võibolla valulik, kuid just valu on see, mis juhatab massööri probleemsete kohtadeni. Reeglina on valulik vaid esimene protseduur, järgnevad korrad on meeldivamad. Pärast protseduuri pannakse patsient mõneks minutiks hauduma rätiku alla ja seejärel keha puhastatakse.

 

Broneeri aeg vastuvõtule

Laadimine.
Share This