Tiibeti KuNye massaaž

Tiibeti KuNye massaaž on ülimalt nauditav-, meeldiv- ja tervendav massaaž. Seda viib läbi Tiibeti meditsiini spetsialist, arst Amchi Lopsang Tenzing Lama Nepaalist. Tema massaaž on energeetiliselt väga mõjus ja tervendav.

Selle massaaži käigus võib klient nautida nii meeldivat massaaži kui ka saada otsest ravi erinevatele probleemidele kui klient soovib saada teraapiat. Ku tähendab õli kehale kandma ja Nye tähendab õli kehalt eemaldamist. See massaaž taastab elujõudu, annab õnnetunnet, on abiks tuule, lima ja sapi poolt põhjustatud haiguste korral, nende kolme tasakaalutusel tekivadki meil erinevad haigused. Kõige enam aitab tuule haiguste puhul (see tuul ei ole väline tuul vaid keha sisemine mis põhjustab nt südamesse sisenedes kõrgenenud vererõhku, rütmihäireid, äkkviha, stressi, depressiooni, unetust, ärevust, paanikat, palju mõtteid, hirme jpm) ja vereringe probleemide korral, samuti käsitletakse kõiki kõige olulisemaid energiakeskusi selgrool jm kehal mis mõjutavad kõiki elutähtsaid organeid ja funktsioone. Energiakanalite jm probleemide korral aitab väga tõhusalt, sest käsitletakse kõige olulisemaid energiakeskusi ja mõjutatakse vere- ja lümfiringet ja paljusid tähtsaid punkte kehal mis omakorda elavdavad kogu meie energiakeha- ja ka füüsilist keha. Võitleb stressi, ärevuse ja depressiooniga, mõjub rahustavalt närvisüsteemile, vähendab lihas- ja liigesvalusid, noorendab, salendab, on energeetiline ja värskendav. Aitab eriti südame probleemide korral. Samuti viib kehast välja doksiinid, teeb hea une ja aitab leida endas enesekindlust ja rahu.

Kõige lemmikum massaaž minu enda jaoks ja tehtud parima asjatundja poolt keda Eestist leida võib. Massaazi ajal oleks meel vaja hoida selge ja rahulik.

 

Broneeri aeg vastuvõtule

The preselected service for shortcode is not available anymore. Please check your shortcode settings.
Share This