10 päeva Meditatsioonikursus igal teisipäeva ja nejapäeval 21.05-20.06 kl 19.00-20.30. Juhendab Bhutani laama lopon Karma Tshewang

13. mai 2019

Meditatsiooni 10 päeva kurus igal teisipäeval ja neljapäeval alates 21. mai-20. juuni, kl 19.00-20.30 Lodey Pema Zhedpa rahvusvahelises budistliku filosoofia koolis, Laki 19, Tallinn. Laama Lopon Karma Tshewang annab meisterlikke õpetusi mis on meditatsioon, kuidas seda läbi viia ja miks on meditatsioon vajalik, milline on keha asend ja milleks on vajalik visualiseerimine ehk kujustamine. Kui keha asend ei ole õige ei ole keha energiakanalid korras ja visualiseerimine ei õnnestu. Tähtis seejuures: 1. kuulamine, 2. mõistmine, 3. meditatsioon. Praktiline ja kasulik teejuht igale inimesele, instruktsioone jagatakse nii algajale kui edasijõudnule,vajalik meele keskendumise- ja teadliku tähelepanu saavutamiseks. Kui meel on rahulik saavutame suurema keskendumisvõime igapäevaseks toimetulekuks ja oleme oma kaaslastele paremaks kaaslaseks. Väheneb viha jm. teadmatusest tekkivad meelemürgid, saavutame rahulikuma meele, positiivsema eluhoiaku. Kuna kõik meie haigused tulenevad meelest, siis parema tervise saavutamiseks ja hoidmiseks on esmalt vaja tegeleda meelega, alles siis kehaga.

Igati kasulik ja vajalik loeng. Kursus lõpeb soovijatele meditatsiooni laagriga Märjamaal 25-30 juunil. Rohkem infot kodulehel www.lodeypemazhedpa.org. Kursuse maksumus 1,5 h 15 eur. Ostes 10 korra pileti, hind 100 eurot.

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This