OM Massaaži Tervise- ja Heaolu Koolituskeskus

Tere tulemast OM Massaazi Tervise- ja Heaolu Koolituskeskuse kodulehele!

Oleme Tallinna kohalik väikeettevõte kes pakub

massaaziteenuseid (OM massaazitubades, asutustes, kodus, suvepäevadel jm)

massaazikoolitusi (massaazi kursused, massaazi baaskoolitust, Tiibeti meditsiini õpet)

kursusi kehateraapiatest (spahoolitsused, loodusravi jpm)

Tiibeti meditsiini kursusi

Tiibeti arsti vastuvõtte kes annab inimesele teadmise tema haiguse algpõhjusest ja selgitab mida tuleks teha, et keha- ja meel taas korda saada.

Meie kontseptsioon ja eesmärk on inimestele pakkuda laiapõhjalist ning terviklikku lähenemist inimese kehale, meelele, tervisele ja heolule. Kogu meie tervis ja heaolu on seotud meie teadmiste hulgaga ja tervisliku eluviisi edendamisega ja preventatiivsete ravimeetoditega. Kui teame mis on meie tervise aluseks ja haiguste algpõhjuseks on meil võimalik hoolitseda enda ja oma lähedaste eest lihtsate meetoditega. Õpetus õigest toitumisest, tervest keskkonnast ja positiivsest mõtlemisest on oluline. Kuidas saada rahulikum meel, tervem keha, parem mälu, rohkem energiat ja rõõmus meel seda kõik saate teada meie Koolituskeskusest. Info kursustele või massaazile tulemiseks leiate meie kodulehelt ommassaaz.ee!

OM massaaz alustas massaaziteenuste osutamist 06.04.2017. Selle ajaga oleme jõudsalt arenenud kohalikuks väikeettevõtteks kes soovivad teenindada abivajavaid massaazikliente Rocca al Mare tennisekeskuses Haabersti 5 teenindades tennisekoolide töötajaid, kliente ja My Fitnessi kliente, kliente väljaspoolt maja ning ka Sport ID kliente. Kuna kliente tuli mitmeid tekkis vajadus uue massaazitoa loomiseks ning Mustamäe massaazitoas teenindame kohalikke inimesi ja asutusi ning sealsamas asub ka meie praktikatuba kus õpilased saavad teha õppepraktikat õpitud massaazidele/teraapiatele. Mitmete klientide ja huviliste palvel sai teoks plaan laiendada oma tegevust koolituskeskusena. Algselt pakuti erinevaid vaimseid loenguid nagu teadliku tähelepanu harjutuskursused ja suvelaagrid, kus harjutati meditatsioonipraktikaid ja tehti meeleharjutusi Tiibeti budistlikust filosoofiast ja meditsiinist, Hiina meditsiinist jpm. Kuna huvi kasvas idamaiste ravimeetodite vastu tekkis vajadus kutsuda Tiibetist ja Nepaalist Tiibeti Meditsiini arste kes õpetaks meile seda iidset ravisüsteemi ning Kunye massaazi ja muid teraapiaid, samuti aitavad arstid analüüsida siinsete inimeste tervist ja anda soovitusi raviks ja tervise edendamiseks. Kuna kooli õpilaste hulgas oli huvi arendada end massaazi- ja erinevate loodusteraapiate valdkonnas, töötasime välja massaazi õppekavad ja alustasime massaazi baaskoolituse väljatöötamisega mis alustab oma tegevust uue aasta alguses. Nendel koolitusel saavad need kes vajavad ümberõpet, et õppida täiesti uus amet massöörina kui ka need kes vajavad täiendõpet juba õpitule või mõnda uut massaaziliiki osaleda mitmekülgsetel ja põhjalikel koolitustel kus õpetajateks on oma ala meistrid ja õpetajad. Kui hiljem soovitakse minna massööri kutseeksamile on selleks võimalu peale 1 aastase baaskoolituse läbimist.

Meie ridades on oma ala spetsialistid, massöörid, füsioterapeudid, arstid. Olete alati oodatud mõnusale massaazile või enesetäienduskoolitustele või õppima sootuks uut ametit massöörina. Kui soovid end arendada ja saavutada vabadus oma tänasest paigalseisust mõnel ametil mis sulle enam rõõmu ei valmista saad meie koolis avada täiesti uue lehekülje teraapiate- ja massaazide mõnusas maailmas kus mitte kunagi enesearendus ei lõppe ja saad oma lähedastele valmistada meeldivaid üllatusi nende eest hoolitsedes ja saavutada oskused mis sind iialgi tööta ei jäta.

Kõigi meie tegemiste kohta saate lugeda meie kodulehelt.
Küsimuste korral saata mail info@ommassaaz.ee või infotelefonil 5518848.

OM Massaazi Tervise- ja Heaolu Koolituskeskuse pere

Asutajast

Kätlin

firma juht- ja massöör/koolitusjuht/koolitaja

Olen Om Massaaži asutaja ja massöör. Kõige olulisemaks pean oma teekonnal teiste aitamist ja massööri tööst olen leidnud selleks ühe suurepärase väljundi. Oma teekonnal olen õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, õppinud refleksoloogiat Sternum OÜ-s ja erinevaid tervendavaid meetodeid.

Massaaži ülesandeks on kaasa aidata keha taastumisele ja lõõgastumisele. Massaaž olgu alati kasulik ja mõnus. Lemmikmassaažiks on klassikaline massaaž sest kiire elutempo tingib kiireid lahendusi ka lõõgastumiseks, annab kiire ja efektiivse tulemuse. Klassikaline üldmassaaz on mõnusalt põhjalik kogu keha massaaž mis töötleb läbi kõik vajalikud lihased, mida pikem on seanss, seda põhjalikumalt saab kehale läheneda. Massaaž olgu sügav ja pigem rahuliku tempoga. Kiire ja pindmine spordi massaaž sobib peamiselt siis kui vaja minna võistlustele, kui eesmärgiks ei ole lõõgastus vaid pigem keha toniseerimine.

Massaaž aitab võidelda stressiga, ennetada haigusi, parandada üldist füüsilist vormi, aitab kaasa ainevahetusprotsessidele jpm.  Massaažist on abi väga paljude tervisehädade korral, aitab toetada treeninguid, säilitada vormi ka siis kui treeningus ei käida, aitab välja tulla sporditraumadest jpm. Massaažist ja füüsilistest mõjutusvahenditest pean tähtsamaks meelrahu saavutamise oskust mis on hea füüsilise ja vaimse tervise alustala.

Massaazi või teraapiasse tulles püüame koos mõista mis on peamine probleem, mis on selle põhjus ja soovi korral tegeleda põhjusega või lihtsalt nautida lõõgastavat massaaži. Lemmikmassaaziks on Lomi-Lomi Nui massaaz ja aroomimassaaz. Iga nädalaselt aga saan alati 1,5 h klassikalist üldmassaazi mis on nädalase tööpinge maandamiseks asendamatu. Lisaks tegelen meditasiooni jm praktikatega mis käivad tasakaalustamisprotsessi juurde. Massaaž on suurepärane!

Oleme avanud 2 massaažituba aadressidel Haabersti 5 ja Laki 19, Tallinnas ning asutanud OM Massaazi Tervise- ja Heaolu Koolituskeskuse kus õpetatakse väga erinevaid massaaze- ja keha- ja meeleteraapiaid. Olete väga oodatud!

Ootan Teid massaaži siis kui vaevab mõni tervisemure või siis kui vajate lihtsalt mõnusat lõdvestavat olemist.

Share This