Broneerimine

OM Massaažisalong Haaberstis on avatud E-R 8.30- 20.00, laupäeviti 10-15.00. Muraste massaažituba on avatud suve meirioodil (1. juuni- 31. august) kolmap 9- 20.00, laup 15.30-20.00, pühap 11-17.00. Järve kodumassaažituppa saab broneerida broneerimissüsteemis teenindaja: osteopaat alt. Väljaspool tööaega toimub aja broneerimine kokkuleppel massööriga infotelefonil. Broneerides aja meie salongi aktsepteerite meie käesolevaid broneerimise tingimusi.  Salongil on õigus aegu muuta klienti sellest ette teavitades. Osade massaažide puhul on teile aja broneerides kinnitatud esmane aeg mille osas esmalt kooskõlastatakse aeg massööriga ja siis vajadusel aega kas jäetakse samaks või muudetakse. Aeg füsioteraopeudi juurde täpsustatakse üle ja pakutakse vajadusel uus aeg, palume sellega broneerimisel arvestada. Soovitatavalt saatke oma tuleku soovist kiri  ja teile pakutakse aeg füsioterapeudi juurde. Juhul kui kliendile on saadetud päring sobivate aegade osas ja ta ei vasta e-kirjale 24 h enne massaaži või teraapia toimumist, ei garanteerita talle teraapia aega!

Haabersti Massaazisalong asub Haabersti 5, Rocca al Mare Tennisekeskuses (samal aadressil ka Rocca al Mare My Fitness). My Fitnessi leti juurest vasakule pöörates juhatavad teid kohale kuldsed jalajäljed.

Muraste massaažituba asub Sikusilma 9, Murastes.

Järve massaažituba asub aadressil: Uueristi 5, krt 12.

Infotel 5518848, telefon ei pruugi vastata ajal mil massöörid töötavad, Teile helistatakse tagasi esimesel võimalusel.
Massaažidele ja füsioteraapiasse saab broneerida meie broneerimiskalendris. 

Massaažile tulles: tule täpseks ajaks. Ole valmis mõningaseks ootamiseks kuna massaaž on loominguline protsess ja seda ei saa alati lõpetada minuti pealt.  Shokolaadi massaaži puhul võiks klient tulla tumeda aluspesu ja riietega kuna nahapoorides olev shokolaad võib määrida valgeid riideid. Meestel palume kanda lühikest aluspesu või küsida ühekordseid aluspükse massöörilt. Õlimassaaži korral võib peale massaaži õline nahk määrida alusriideid. Ayurveda pea õlimassaaži korral peab arvestama sellega, et pea on peale massaaži märg ja vajab mütsi, et mitte külmeteda.

Aja broneerimine toimub meie kodulehel broneerimise keskkonnas. Proovige aeg panna teise broneeritud aja järgselt või vahetult enne seda. Aega broneerides saadetakse Teile arve mis peab olema tasutud enne massaaži toimumist 24 h, see tagab teile massaažiaja. Mittetulemisest tuleb teatada 24 h enne massaaži  toimumisaega tel 5518848 sõnum saates, pileteid ega tasutud arvet ei tagastata mitte teatamisel. Kui teatate mittetulemisest 24 h enne massaazi, saate massaaziaja uuedada ja tulla massaazile 2 nädala jooksul. Juhul kui mõnele massöörile ei sobi broneeritud aeg teatame teile muudatusest meilile ja pakume sobiva aja. 
Juhul kui te ei teata massaazile mitte tulemisest, massaažitasu ega aktiveeritud Stebby massaažipiletit ei tagastata, juhul kui teatate 24 h enne massaaži ei tagastata tasutud arvet vaid peate panema uue aja kahe nädala jooksul aja tühistamisest. Peale mitte tulemist saab massaazile tulla kahe nädala jooksul. Esmakordne aja muutmine on lisatasu eest 5 eurot. Veenduge ka selles, et teile on saadetud arve enne massaažile tulekut mis peab olema tasutud 24 h enne massaaži toimumist. Aega broneerides või juhul kui te ise broneeringut ei tee, veenduge eelmisel päeval enne massaaži kokkulepitud aega, et teie broneerimiskinnitus on tulnud ja see on õige kuupäeva ja kellaajaga mida soovisite. On ette tulnud juhuseid kui kaks klienti broneerivad samal ajal ja kehtima jääb vaid üks aeg, sel juhul ei saa klient ka broneerimise kinnitust ja tal ei ole massaažiaega.

 Palume olla aja valikus kindlad ja haigustunnustega kliente me antud hetkeolukorda arvestades ei teeninda ja kui klient siiski tuleb haigena kohale siis edaspidi ka sama piletiga enam tulla ei saa vaid peab soetama uue Stebby pileti sest massöör on tööle tulnud ja talle makstakse palka välja tulemise eest. Joobe tunnustega kliente me ei teeninda. 

Kui olete soetanud pileti Stebby keskkonnast ja teete broneeringu, märgitakse pilet kasutatuks enne tulekut hiljemalt 24 h enne massazi toimumist. Juhul kui teie pilet ei ole kasutatuks märgitud palun saatke selle kohta teade info@ommassaaz.ee meilile kuna vahel ei leia me pileteid süsteemist, veenduge, et olete pileti soetanud OM Massaazi salongi ja saate teha valida millisesse tuppa tulla.

NB! Kuna Stebbys pakutavad teenused on asutuseti väga erinevalt maksustatud siis erisoodustuse maksustamise tingimustega palun eelnevalt tutvuda maksuameti lehel:  https://www.emta.ee/ariklient/maksud-ja-tasumine/tulumaks-ja-sotsiaalmaks/erisoodustused/tervise-ja-spordikulud. Vastutus oma pileti kehtivuse ja õigelt valitutud teenuse osas lasub kliendil sest meie töötajad ei tea millised kokkulepped on teie asutusel erisoodustuste osas. Palume mitte valida teile mitte lubatud teenuseid! Massaažile tulemine füsioteraapia piletiga ei ole lubatud! Samuti ei ole lubatud massaažile tulla mitte teile kuuluva piletiga. Vastutus ebaõigete andmete esitamise osas lasub kliendil! 

Massaaziteenuse pakkuja ei ole kohustatud pileteid aktiveerime peale broneerimist, kui kliendi pilet on aegunud ja teenusepakkuja ei ole piletit kasutatuks märkinid siis pilet kaotab kehtivuse. Kliendi kohustus on tulla massaažile enne pileti kehtivusaja lôppu ja jälgima ka seda kas tema pilet on kasutatuks märgitud. Juhul kui massaažituba on unustanud pileti kasutatuks märkida külastuse järgselt, palume sellest tuba teavitada.

Kui klient ei jôua teenusele tulla enne kehtivusaja lôppu siis ta peab saatma teenusepakkujale kirja, et ta soovib tulla hiljem ja paluda teenusepakkujal tema pilet aktiveerida ja saama sellele jaatava vastuse eelnevalt.

Kui teete broneeringu siis veenduge, et kinnituskiri õnnestunud broneerimise kohta peab tulema teie postkasti, juhul kui panete vale aadressi ekslikult või ei vii broneerimist lõpuni ja kirja ei ole tulnud, ei ole teil ka broneeritud aega.

Me ei kohustu teenindama ebaviisakaid kliente.

Haabesti massaažituba tuba asub Rocca al Mare Tennisekeskuses, My Fitnessi retseptsiooni juurest vasakule mööda kuldseid jalajägi minnes. Muraste massaažituba avatakse alates 1. juunist- 31. augustini ning massaaži-, sauna- ja basseini teenused on vastavalt ilmastikule avatud klientidele suve perioodil. 

Mõnusaid massaažielamusi soovides,

Teie OM Massaaž

 

Broneeri aeg vastuvõtule

 

Laadimine.

Tagasiside

“Näomassaaž pakub lõõgastust, kergust ning pehmust. Soovitan ja suured tänud!”

Kristina

“Kupumassaaz sobib ideaalselt minu tööpäeva lõppu. Mõnusalt lõõgastav ja magusalt näpistav. Ootan järgmist korda☺️.”

Heleri

“Käisin esimest korda laavakivimassaažis ning see oli suurepärane! Kindlasti julgen soovitada ka teistele ning tulen ka ise uuesti! 🥰”

Marleen

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Share This