Kevadine OM Massaažitoa infokiri

30. märts 2023

Hea klient,

Märtsikuu on lõppemas ja tuletame meelde, et kel selle kvartali Stebby piletid aktiveerimata siis täna ja homme veel viimased päevad selleks.

Alates aprillist pakume massaažiteenust ka Muraste massaažitoas. Samuti anname teada, et töötame nüüdsest ka laupäeviti 10.00-17.30. Muul ajal (P) kokkuleppel.

Kevadises Stebby sooduskampaanias on järgmised tooted:

 1. Aroomimassaaž 90 min

  Tavahind: 85,00 €
  Soodustus: 20%
  Soodushind: 68,00 €
 2. Klassikaline massaaz kombineerituna kupuga 90 min

  Tavahind: 85,00 €
  Soodustus: 20%
  Soodushind: 68,00 €
 3. Tselluliidimassaaž 90 min

  Tavahind: 85,00 €
  Soodustus: 20%
  Soodushind: 68,00 €

  Kevadises tselluliidivõitluses pakume kõigile klientidele aprillis Rullmassaaži soodustust hinnakirjas olevatest rullmassaaži hindadest – 20%.

  Sel suvel plaanime läbi viia erinevaid massaaži koolitusi ja plaanime teha ka kliendi päeva kuhu kutsume erinevaid lektoreid kes räägivad tervise ja vaimse healolu teemadel. Paku välja oma teema selleks päevaks ja sissepääs üritusele on Sulle tasuta! Massaažikoolitusel osalemise soovist anna teada meilile info@ommassaaz.ee ja loosime välja ühele soovijale tasuta pääsme ka massaažikoolituse ühele päevale. Massaažiliigi soovi võite ka omalt poolt välja pakkuda mida õppida sooviksite. Teemakorje ideed esita palun enne aprilli viimast päeva!

  OM Massaažituba on kevadel/suvel oma telgiga külastamas erinevaid suvelaatasid, jälgi meie tegemisi meie kodulehe uudistevoos ja löö kaasa, sest laadal on soodushinnad (Luige laat, Türi lillelaat, Laulasmaa laat jne).

  Kontorimassaaži tellimused palume esitada info@ommassaaz.ee meilile.

Head kevadeootust soovides,

Teie OM Massaaž

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

  Share This