Märtsikuu uudiskiri

17. märts 2021

Hea OM Massaaži klient

Tuletame meelde, et märtsikuu piletid ootavad ostmist ja aprilli aegumisega piletid vajavad broneerimist, et saaksime nad kasutatuks märkida, et ei läheks kaotsi. Palun broneerige aegsasti, et saada aeg enne pileti aegumitähtaega.

Selle kuu Stebby sooduspakkumised 25.03-01.04. on varsti saadaval! Nagu kevadel ikka on rannahooaja alguses kõige populaarsemad massaažid tselluliidimassaaž ja kupumassaaž, seekord siis kupumassaaž “Kevadine siresäär” kupu- ja värskendava näohooldusega 90 min hinnaga -20% ja tselluliidi massaaž “Kevad on käes” kuivharjamise ja kupumassaaziga 60 ja 90 min, samuti tavahinnast -20%. Need massaažid ei ole mõeldud vaid naistele! Need on head ainevahetuse käivitajad kõigile. Kuivharjamist teeme esmakordselt uue teenusena spetsiaalse naturaalse kanepiharjasest tselluliidiharjaga.

Uue massaažina pakume näo hiromassaaži ja hiromassaaži kombineerituna pea ja turja piirkonnaga. Sellest saate lugeda allpool.

UUS TEENUS! Näo hiromassaaž

Näo hiromassaaž on väidetavalt pärit Hispaaniast. Kuid räägitakse ka seda, et need pikad nauditavad võtted on üle võetud tegelikult Hawaii Lomi Lomi massaažist mis on väga lõõgastav. See on näo piirkonna lõõgastav ja ülitõhus massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Masseeritakse kätega kasutades näoõli. 

Massaažiga stimuleeritakse naharakke ning miimikalihaseid. Pinguldub nahk ja annab hea toonuse, vähenevad naerukurrud. Sobib kõigile, v.a tavapärased vastunäidustused massaazile.

Eesmärk:

  • Näonaha elastsuse ja jume parandamine;

  • Lõõgastus;

  • Näonaha pinguldamine ja naha silumine;

  • Näolihaste liikuvuse ja tursete ravi;

  • Massaaž toimub massaažilaual ning masseeritakse ainult nägu, kaela ja dekolteed;

  • Pärast seanssi on näonahk väga kaunis.

Hiro näomassaaži võib kombineerida ka lümfimassaažiga.

Massaaži ajal masseeritakse nägu, kaela ja kukalt õrnade ja aeglaste võtetega.

Massaaž ulatub sügavale kudedesse ning mõjub nahka noorendavalt.

Aitab stressi vastu kuna nägu on prasümpaatilise närvisüsteemi osa mis asub lõõgastama kohe. Aitab ravida migreeni, stressi, tinnitust, kõrvakohinat ja tiibeti meditsiinis tuntud tuulehaigusi mis põhjustatud stressist. Sobib ka peale ilulõikusi. Ülimõnus ja lõõgastav kogemus!

Meie massöör võib ühendada ka näo hiromassaaži mõnusa pea- ja turjamassaažiga kui teenuste alt selle vastava valiku teete, siis käsitletakse ka pingelist õlavöödet ja koos näo ja dekolteega annab see tõeliselt lõõgastava kogemuse, kuna massööril on ka osteopaatia oskused muudab see massaaži eriti lõõgastavaks ja teraapiliseks.

Hiromassaažile ootab Teid massöör Kersti, tema juurde saate aja broneerida meie broneerimissüsteemis: https://ommassaaz.ee/massaaz/

Kuna soovime oma kliente eriliselt hoida on alati võimalus kliendil oma massaaž kombineerida erinevatele piirkondadele. Sellest soovist teavitage meilitsi ja pakume just teile vastava situatsioonipõhise massaaži, igaüks on unikaalne ja vastavalt sellele tuleks meid kõiki kohelda vastavalt meie hetkeolukorrale.

Kuna Spordiklubi on suletud, tuleb massöör teile uksele vastu sest peauks on lukus. Palume haigetel mitte massaažile tulla, võimalusel peale haigestumist pange aeg mitte varem kui 2 nädala pärast peale haigust. Selleks ärge unustage meil ka pileteid lasta aktiveerida et need ei aeguks. Püsige terved olles rõõmsatujulised.

Kevadiste tervitustega.

Teie OM Massaaž

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This