OM Massaaž soovib rahulikke Jõule ja lõõgastavat Uut Aastat!

17. detsember 2020

Kallid kliendid!

Soovime Teile mõnusat  ja rahulikku pühadeaega! Samuti soovime tänada kõiki armsaid kliente kes on selle aasta jooksul meid külastanud ja loodame, et kohtume taas Uuel algaval aastal!

Pühade ajal oleme suletud. Jaanuari kalender on aegade broneerimiseks avatud.

Ärge unustage soetada Stebby detsembri piletid aegsasti. Stebby (Sport id) kvartali lõpu kampaania “2020 GRAND FINALE” pakkumised on aktiivsed 22.12-31.12. Stebbys pakume kampaania korras kolme erinevat massaaži- 20% soodustusega: 5 korra  massaaž kuur 1 h enda poolt vabalt valitud massaažiga 225 asemel 180 euroga!; 1 h klassikaline massaaž tavahind 40, nüüd 32 euroga; 1h aroomimassaaži tavahind 45, nüüd: 36 euroga.

Pakkuda on ka armsad jõuluteemalised massaaži kinkekaardid sõprade ja pere üllatamiseks! Osta saab meie e-poest ommassaaz.ee lehel. Kui olete teinud ülekande saadetakse Teile kinkekaart. Maksta saab pangaligi või ülekandega. Samuti saab kinkekaarte osta koha peal, või tellida Omniva pakiautomaadi kaudu. Kui soovite sõpra üllatatada siis pange kohe ostes kingi saajaks sõbra meiliaadress ja nimi ja talle edastatakse kinkekaart meilile virtuaalselt.

JõulukaartJõulukaart

Püsige terved ja mõnusaid Jõule!

Teie OM Massaaž

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This