OM Massaaž Tervise- ja Heaolu Keskus avatud!

07. veebruar 2020

Meil on heameel teatada, et OM Massaaž on laienenud ja asutanud uue OM Massaaž Tervise- ja Heaolu Keskuse kus saad külastada erinevaid massaažitubasid (broneeri aeg massaažile siin: https://ommassaaz.ee/massaaz/)

ja täiendada end põnevatel täiendkoolitustel mille kohta saad lugeda siit: https://ommassaaz.ee/koolitus/koolituskalender/

Oleme ka Töötukassa koolituspartnerid, mis tähendab, et kui oled töötu saad taotleda toetust kursusel osalemiseks.
Asume aadressil: Laki 19, Tallinn. Teine massaažituba asub Haabersti 5, Rocca al Mare Tennisekeskuses.

Toon siinkohal välja sellel- ja järgmisel kuul toimuvad massaažikoolitused:

Esimene väga põnev kevadine värskendav, salendav, puhastav koolitus on: “Soojendavad mähised, maskid- ja massaaž raviturbaga” mis toimub juba 15,16 veebruar. Hind 130 euort+15 eurot massaazikomplekt kuhu kuulub turvas, lapp ja kupp. Koolitaja: pikaajaline massöör Silja Lipp.

Kahel päeval saad paarilisega teha massaaži ja samal ajal omandad uue põneva oskuse millega lähedasi üllatada. Kursus toimub kui õpinguks vajalik arv õpilasi on koos.

Teise koolitusena pakume klassikalise massaaži kursust kus saad omandada tööks või niisama sõbra üllatamiseks ühe peamise massaaži mis põhineb Rootsi massaažil. See on mõnus üldmassaaž mis on mõnes mõttes aluseks paljudele teistele. Koolitaja Ene Kuri, pikaaegse massööritöö kogemusega praktik!

Kolmandaks pakume uuest aastast täiesti unikaalset õppimisvõimalust Tiibeti meditsiini ja Tiibeti KuNye massaaži saldusi mida õpetab tõeline oma ala meister ja praktik: Tiibeti meditsiini spetsialist Lopsang Tenzing Lama Nepaalist. Need kursused annavad põhjapaneva ülevaate selle iidse 6000 aastat vana medistiini põhialustest ja KuNye massaazi-koolitustel saad põhilised teadmised ja oskused sellest imelisest tervendavast massaažist ja väga erilistest teraapiatest mis sinna kuuluvad ja sügisel jätkub ka edasijõudnute KuNye väliste teraapiate 10 päevane kursus. Registreeri aegsasti sest kohad on piiratud.

Rõõmsa uudisena teatan ka seda, et meie koolis võtavad eelmisest aastast vastu Tiibeti medistiini arstid kellest üks- Lopsang Tensing Lama, tuleb taas 14. märtsil ja on siin kuni 26. aprillini! Broneerimised juba alanud: https://lodeypemazhedpa.org/borneerimine/
Ajad on piiratud sest sel korral toimuvad nädalavahetustel loengud, vastu võtame vaid tööpäeviti. Samuti plaanis väike Euroopa ringreis mistõttu seekord vajalik aegade broneerimisel olla väle.

Meil on pakkuda ka kinkekaardid massaažidele nt sõbrapäevaks, naistepäevaks jne; samuti saad sõbrale kinkida vahva massaažikoolituse. Info: info@ommassaaz.ee ja koduleht ommassaaz.ee; tel 5518848.

Kevadiste massaažiüllatajatena pakume uue teenusena Lomi- Lomi Hawaii massaaži millest mõnusamat annab otsida! Seda massaaži saate õppida ka meie suvelaagris Saaremaal tõelise proffi käe all kes õppinud massaaži autentses Hawaii traditsioonis Hawaiil, registreeri aegsasti sest kohad on piiratud! Peatselt rohkem infot massaažilaagri kohta kodulehel.

Rõõmsate- ja mõnusate massaažikohtumisteni meie OM Massaaž Tervise ja Heaolu Keskuses

 

Ela nii nagu sureksid homme ja õpi nii nagu elaksid igavesti!

/Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever/.

Mahatma Gandhi

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This