OM Massaaži maikuu uudised/ Emadepäev/Rullmassaaž

30. aprill 2022

Hea klient,

Märkamatult on saabumas kätte maikuu ja tuletame meelde, et kõigil kel hakkavad aeguma Stebby piletid saavad enda piletid soetada ja broneerida aeg teraapiasse. Kui pileti aegumine saabub enne kui saate teenusele tulla siis palume selest teada anda meili teel, et saaksime teie piletid aktiveerida.

Emadepäeva puhul pakume kinkekaartidelt soodustust 10 % kui see läheb ema rõõmustamiseks! Kinkepiletit ostes pane selgitusse “Emadepäev”.

UUS! Rannahooaja saabumise puhul oleme klientide rõõmuks soetanud super hea Rullmassaaži masina mis toimib lümfimassaaži põhimõttel. Pisut uuest massaažiliigist:

Rullmassaaž lümfimassaaži teostamiseks on mõeldud neile kes unistavad kaalukaotusest ja saledamast ja trimmis kehast ilma pingutuseta spordisaalis. See on massaaž mis on treeningefekti eest ja samal ajal lõõgastav nagu massaaž! Spetsiaalsed puidust stimulaatorid- ja infrapuna lambid aitavad head tulemust saavutada juba 7 päeva jooksul! Pead vaid sellele pühendama 1 h oma päevas. See masin aitab sul saavutada kaunist figuuri ilma raske tereeninguta. Massaaži harjutuste programm on nähtav ekraanil. Valida saab sobiva protseduuri pikkuse 30 minutist kuni 1 tunnini.  Klient saab peale juhendamist massaaži teostada  iseseisvalt. Protseduur on mõeldud lümfimassaažina kuid on kordades tugevam ja effektiivsem. Eriti sobiv kehakaalu langetajatele ja tselluliidiga võitlejatele! Sobib nii naistele kui meestele, sportlastele kui ka muidu massaaži nautlejatele.

Tulemused:

Tulemused peale rullmassaaži nt 10 korra kuuri on individuaalsed, sest inimestel on erinevad toitumis-ja liikumisharjumused aga kindlasti muutused paremuse poole on olemas- vähendab kaalu-ja keha ümbermõõte, trimmib keha, vähendab tselluliiti, vähendada lihaspingeid jne. Peale 10 korra kuuri soovitatakse protseduuri hea tulemuse hoidmiseks korrata kord nädalas või iga kahe nädala tagant või kombineerida käsi- või kupumassaažiga. Protseduur trimmib ja noorendab keha, kevadel- ja suvel annab kauni rannavormi.

Lümfaatiline Rullmassaaž- saledam ja trimmis keha ilma pingutuseta! Mida annab selle massaaži tegemine?

 • Lõõgastav rullmassaaž on mõeldud kogu kehale
 • Soodustab vereringet-, ainevahetust- ja lümfiringet
 • On treeningu- ja käsimassaaži eest
 • Vormib keha
 • Väljutab jääkaineid
 • Lõõgastab lihaspingeid
 • Stimuleerib lümfiringlust
 • Toimib tselluliiti vähendavana
 • On väga effektiivne seisvat või istuvat tööd tegevale inimesele.
 • Soovituslik kuurina

HIND

30 min 17 eur

45 min 21 eur

60 min 25 eur

10 korda 220 eur

Aja broneerimiseks külastage meie kodulehte: ommassaaz.ee või tel 5518848

Massaaži saab teha iseseisvalt või juhendamisega, võib kombineerida käsimassaažiga!

Alates aprillist on OM Massaaž käibemaksu kohuslane. Et mitte klientide jaoks hinda 20 % ulatuses tõsta, lisasime hetkel kõikidele teenustele vaid 5 eurot, et hinna tõus ei oleks liiga kõrge, meie saame teenuse eest nüüd küll üle 10% vähem tasu kuid sellega soovime tänada oma kliente lojaalsuse eest raskel koroona ajal ja üldise majanduslanguse ajal mil olete jäänud meiega. Suur tänu, et olete meie kliendid ja loodame, et 5 eurone hinnalisa ei peleta teid eemale, soovime alati pakkuda vaid parimat klienditeenust ja tagame hea teeninduse igal ajal. Kui hinnavahe tekib Stebby piletitega siis saate vahe tasuda juurde kohapeal sularahas. Hinnakirjas sisaldub kõikides hindades käibemaks.

Planeerides firma suvepäevi vm üritusi saate massööre kutsuda ka koha peale. Hinnale lisandub vaid kohale tulemise tasu Tallinna piires 25 eurot, kaugemale vastavalt kokkuleppele.

Rõõmsat suveootust ja ärge unustage massaaži ka suve ajal, see on teie keha ja vaimu jaoks väga oluline! Puhkame juunis jaanipäeva paiku ja juulis 2 nädalat. Muul ajal oleme teie teenistuses.

 

Teie OM Massaaž

 

 

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

  Share This