Tiibeti Kunye massaaž

30. juuni 2020

UUS- vaid juuli kuus!

TIIBETI KUNYE MASSAAŽ

Kasutage harukordset võimalust saada Tiibeti massaaži oma ala meistrilt!

Tiibeti KuNye massaaž on ülimalt nauditav-, meeldiv- ja tervendav massaaž. Seda viib läbi Tiibeti meditsiini spetsialist, arst Amchi Lopsang Tenzing Lama Nepaalist. Tema massaaž on energeetiliselt väga mõjus ja tervendav. Selle massaaži käigus võib klient nautida nii meeldivat massaaži kui ka saada otsest ravi erinevatele probleemidele kui klient soovib saada teraapiat. Ku tähendab õli kehale kandma ja Nye tähendab õli kehalt eemaldamist.  See massaaž taastab elujõudu, annab õnnetunnet, on abiks tuule, lima ja sapi poolt põhjustatud haiguste korral, nende kolme tasakaalutusel tekivadki meil erinevad haigused. Kõige enam aitab tuule haiguste puhul (see tuul ei ole väline tuul vaid keha sisemine mis põhjustab nt südamesse sisenedes kõrgenenud vererõhku, rütmihäireid, äkkviha, stressi, depressiooni, unetust, ärevust, paanikat, palju mõtteid, hirme jpm) ja vereringe probleemide korral, samuti käsitletakse kõiki kõige olulisemaid energiakeskusi selgrool jm kehal mis mõjutavad kõiki elutähtsaid organeid ja funktsioone.  Energiakanalite jm probleemide korral aitab väga tõhusalt sest käsitlatakse kõige olulisemaid energiakeskusi ja mõjutatakse vere- ja lümfiringet ja paljusid tähtsaid punkte kehal mis omakorda elavdavad kogu meie energiakeha- ja ka füüsilist keha. Võitleb stressi, ärevuse ja depressiooniga, mõjub rahustavalt närvisüsteemile, vähendab lihas- ja liigesvalusid, noorendab, salendab, on energeetiline ja värskendav. Aitab eriti südame probleemide korral. Samuti viib kehast välja doksiinid, teeb hea une ja aitab leida endas enesekindlust ja rahu. Kõige lemmikum massaaž minu enda jaoks ja tehtud parima asjatundja poolt keda Eestist leida võib. Massaazi ajal oleks meel vaja hoida selge ja rahulik.

Soovitame kindlasti tulla ka arsti vastuvõtule ja nõustamisele, pulsi ja uriini diagnostikasse mille käigus selgitatakse välja mis on keha seisund, mis haigused teil on ja millest tulenevad.

Massaazi 1 h hind on 50 eurot

Teraapia hind 50 eur 30 min.

Juuli kuu eripakkumine: kui võtta massaaž+ diagnostika ja nõustamine siis hind juunis 1,5 h 80 eurot, millest 30 min on diagnostika ja ravimeetodi valik ja 1 h massaaži.

Saadaval ka kinkekaardid.

Sport ID võimalus!

Pensionäridele ja lastele on hinnasoodustus 10% ja korduvatele klientidele on diagnostika hind 30 eurot.

 

Veel:

Massaazi kasulikkus:

 1. Nõrkus, energia puudus
 2. Pinge
 3. Halvenenud nägemine
 4. Ületöötamine
 5. Väsimus
 6. Raske füüsiline töö
 7. Vere kaotuse järgselt
 8. Sperma suur kaotus millega kaasneb nõrkus
 9. Nõrkus aastaaegade muutuse tõttu
 10. Vanemad inimesed, kui nad vananevad ja neil on külm ja sisemise tuule tasakaalutus
 11. Depressiooni korral eriti neile kes mõtlevad liiga palju ja need kel  paanikahood
 12. Külm ja tuul koos eriti kellel on silmanägemise ja une probleemid selle tagajärjel

 

Ei tohi teha:

 1. Peale söömist
 2. 99% aitab tuulehaiguse puhul v.a la renei tohi teha massaazi (la ren on spetsiaalne tuulehaiguse vorm mille puhul ei tohi teha)
 3. Mürgituste korral
 4. Kui sööd ja ei seedi, on väga raske kõhus
 5. Mutsin
 6. Lima tshao
 7. Kui uriin ei välju korralikult.

 

Rahulikku kulgemist ja head meelt soovides, Teie OM Massaaž

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

  Share This