Sorig Tiibeti stressivastane massaažiõli Juk Nuum Agar Theathear

Sorigi massaažiõli

Sorigi massaažiõli on Tiibeti meditsiinis kasutusel rLung- ehk tuuleenergia tasakaalustusest põhjustatud vaevuste korral nagu stress, ärevus, unetus, mälu probleemid, vaimsed pinged, depressioon. Rahustab tuuleenergia poolt põhjustatud haigusseisundeid. Tiibeti meditsiini tekstised öeldakse, et enimlevinud toimed on füüsilise ja mentaalse pinge vähendamine, vabastamine, hoides keha ja vaimu värske ja kergena. Toode on valmistatud ravimtaimedest. Stimuleerib verevarustust, aitab saleneda vähendades ülemäärast keharasva, lõdvestab lihaseid, ligament, närve ja taastoodab keharakke.

Kasutamine:

Soovitavalt kasutada stressiilmingute puhul kaks korda päevas. OM Massaažisalongis teeb Tiibeti arst sellega Tiibeti meditsiini teraapiaid ja KuNye massaaži. Sama toimega toode on Sathi Dukpa ravimtaime kotikesed millega tehakse kuuma kompressiteraapiat. Samuti rahustab stressiilminguid ja aitab minestamise ja liigese jäikuse vastu, hallutsinatsioonide, tinnituse ja unetuse ning vertiigo vastu (tuuleeenergia tasakaalutuse sümptomid).

Koostis:

Muskaatpähkel (Myristica fragans), nelk (Myrtus caryophyllus), safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.), harilik kurkum (Curcuma longa), must kardemon (Amomum subulatum), harilik ingver (Zingiber officinale),  lõhnav karusköömen (Trachyspermum ammi), aasia vaarikas (Rubus crataegifolius ), india villapuu (Bombax ceiba L.), sojauba (Glycine max).

Netokogus: 75 ml

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

Toode laos olemas, saadaval meie e-poes ja OM Massaažisalongis kohapeal.

 

15.00