Kätlin Tedre

Olen OM Massaaž Tervise- ja Heaolu Keskuse asutaja ja massöör. Kõige olulisemaks pean oma teekonnal teiste aitamist ja massööri tööst olen leidnud selleks ühe suurepärase väljundi. Oma teekonnal olen õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, õppinud refleksoloogiat ja erinevaid tervendavaid meetodeid. Korraldan OM Massaazitubade tööd, teen massaazi. Usun, et terves kehas on terve vaim ja vastupidi, seetõttu peab alati inimesele lähenema terviklikult. Kui inimese vaim on terve, ei kimbuta teda ka tervisehädad, seetõttu on alati lisaks füüsilisele vaja toetada ka vaimsete meeleharjutuste jpm. Selleks aga asutasin nii massaazitoa kus kliendid saavad abi oma füüsilistele kaebustele. Teen kõiki erinevaid massaaze. Mina ja füsioterapeut Vladimir võtavad meie juures peamiselt vastu igapäevaselt. Tiibeti arstid on siin vaid vahel harva.

Massaaži ülesandeks on kaasa aidata keha taastumisele ja lõõgastumisele. Massaaž olgu alati kasulik ja mõnus. Lemmikmassaažiks on klassikaline massaaž sest kiire elutempo tingib kiireid lahendusi ka lõõgastumiseks, annab kiire ja efektiivse tulemuse. Klassikaline üldmassaaz on mõnusalt põhjalik kogu keha massaaž mis töötleb läbi kõik vajalikud lihased, mida pikem on seanss, seda põhjalikumalt saab kehale läheneda. Massaaž olgu sügav ja pigem rahuliku tempoga. Kiire ja pindmine massaaž sobib peamiselt siis kui vaja minna võistlustele, kui eesmärgiks ei ole lõõgastus vaid pigem keha toniseerimine. Kui aga rääkida tervendavatest kehateraapiatest siis vaieldamatu lemmik on Lomi- Lomi Nui Hawaii massaaz mis pakub turgutust ja naudinguid nii kehale kui meelele sest seal taga on iidne Hawaii traditsioon Huna filosoofia.

Massaaž aitab võidelda stressiga, ennetada haigusi, parandada üldist füüsilist vormi, aitab kaasa ainevahetusprotsessidele jpm. Massaažist on abi väga paljude tervisehädade korral, aitab toetada treeninguid, säilitada vormi ka siis kui treeningus ei käida, aitab välja tulla sporditraumadest jpm. Massaažist ja füüsilistest mõjutusvahenditest pean tähtsamaks meelrahu saavutamise oskust mis on hea füüsilise ja vaimse tervise alustala. Seetõttu olen kaasanud klientide tervisearendusse erinevaid Tiibeti Meditsiini arste kes oskaksid edasi anda tervise edendamise peamised alustalad ja tuua teraapiate tegemisse täiesti uue lähenemise.  

Massaazi või teraapiasse tulles püüame koos mõista mis on peamine probleem, mis on selle põhjus ja soovi korral tegeleda põhjusega või lihtsalt nautida lõõgastavat massaaži.

Massaaž on suurepärane!

Meie massaažituba asub aadressil Haabersti 5, Tallinnas. Tuleme ka koju, kontorisse, suvepäevadele vm üritustele, vt meie teenuseid ja hinnakirja ommassaaz.ee kodulehel.

 

Ootan Teid massaaži siis kui vaevab mõni tervisemure või siis kui vajate lihtsalt mõnusat lõõgastust.

Share This