Tule kursusele

Valik kursuseid

2023 aasta kevadel alustame massaaži- teraapiate-, tiibeti meditsiini- ja meditatsiooni koolitustega uue hooga. Kuna massaaz on suurelt osalt praktiline klassiruumis kohal viibimist nõudev õpe siis enamikke koolitusi veebi kaudu anda ei ole võimalik, seda saab teha vaid hädavajadusel teooria loengute osas.  Hetkel toimub plaanipäraselt Lomi- Lomi massaaži koolitus juulis 2023, Klassikalise massaaži koolitus juunis 2023, Tiibeti meditsiini õpe alates oktoobrist 2023, muud koolitused lisatakse jooksvalt kalendrisse.

OM Massaaz Tervise- ja Heaolu Keskus- teel parema iseendani, teiste abistamiseks…

OM Massaazi Tervise- ja Heaolu Keskus on massaaziteenuseid- ja massaazi jm koolitusi pakkuv Täiskasvanute Koolituskeskus (Majandustegevusteate lõpetamise taotlus Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade number 244202 kehtivusega alates 21.04.2023), mis on loodud loomuliku jätkuna aastatepikkuse massaazi teenuse pakkumise järel kus loodi lisaks massaaaziteenuse osutamisele võimalus ka klientidele jt õpetada juurde neid teadmisi mis peaksid jätkuma ka peale massaažitoast lahkumist, et saavutada tervise arengus veelgi paremaid tulemusi. Ainult kord kuus või nädalas massööri juures käimisest enam ei piisanud, vaja oli klientidele pakkuda ka tervisealaseid loenguid ja  kursusi. Abi annabi Tiibeti arsti oma konsultatsioonide näol kus klient saab teada enda tervisliku seisundi ja leiab vastused küsimustele millele massöörid vastata ei oska. Lisaks traditsiooniliste klassikalise massaaži õpetamisele tunneme huvi ka idamaiste ravimeetodite vastu mis põimuvad klassikalise massaaziõppe kõrval põnevaks ja äärmislikult vajalikuks lisaväärtuseks mida klientidele igapäevaselt pakkuda.

Meie kooli tulles saad osaleda erinevatel massaaži täiendkoolitustel.

– Igapäevaseks toimetulekuks vajame oskusi mis annaksid meile tööd mis meid toidaks ja arendaks, massööri oskused ja töö võib olla nii hobi kui töö kui ka sissetulek üheskoos mis samuti loob head teistele.

Meie koolis saad õppida: 

– Põnevaid kursusi massaaži- ja teraapiate valdkonnast

– Parimad kursused idamaistest massaažidest-  ja teraapiatest ja Tiibeti Meditsiinist

– Suurepärased õpetajad

– Mõnusalt vaba ja vaimne õhustik kus kõigil on õigus oma arvamusel, toetavaks ühiseks liikumissuunaks on soov omandada midagi uut ja koos areneda. Igaüks saab kulgeda endale sobivas tempos. Positiivne õpikeskkond ja avatud meelega õpetajad.

– Meie kool toetab loomulikku õppimise keskkonda kus õppimine toimub rahulikus usaldavas tempos ja heatahtlikus õhustikus. Tagatud on grupi positiivne sisekliima.

Samuti saad teha oma praktikat meie massaažitubades kogenud massööride juhendamisel!

Oled väga oodatud.

Loe veel:

Me sooviks, et meie Keskuses saaks kliendile ja õpilasele pakkuda kõiki massaaži- ja teraapiatega seonduvaid teenuseid, informatsiooni, õpet, tervise-, ilu- ja heaoluteenuste laiemas tähenduses ning lisaks sellele pakutakse põnevaid loenguid vaimsetest praktikatest huvitatuile, samuti neile kes soovivad tegeleda tervisliku toitumise-, ravimtaimede-, aroomiteraapia ja kosmeetiliste protseduuride õppimisega. Samuti peame väga oluliseks õpetada inimestele terve elukeskkonnaga seotud aiandusloenguid nt permakultuuride loomise õpetus oma aiapidamises jne. Soov on oma õpilastele pakkuda parimaid õpetajaid parimate õpetustega millest kõigile kasu oleks.

Kuna Keskuse looja sai oma inspiratsiooni uuele elukutsele just Eesti Töötukassast alustades äriplaani kirjutamisega mis andis tuule tiibadesse massööri baaskoolitusel on suur soov pakkuda sama võimalust ka neile kes samal viisil on oma unistuste tööd otsimas, see on olnud imeline teekond parema iseendani kus saab tegeleda just sellega mida hing ihkab ja kus kunagi ei väsi töö tegemisest ja enese täiendamisest, see on parim näide elukestva õppe ilust ja vajadusest! 

Laiem vajadus koolitada iseennast ja oma töötajaid uutesse salongidesse oma käe järgi on väga oluline samm edasi pakkumaks kohalikele klientidele kõrgetasemelist teenust kus kvaliteetset massaaži- ja füsioteraapiat jt teraapialiike, et saaks tekkida usaldusväärne OM Massaažitubade võrgustik kõikjale. Samuti sooviksime anda täiendõppe võimalust spa töötajatele, et nede teenuse kvaliteet saaks tõusta. Soovime süvendatult hakata uuest hooajast andma Tiibeti Meditsiini tarkusi mida seni pole olnud Tallinnas sellisel tasemel võimalik õppida, seda toetavad Tiibeti arstide Eestis viibimine püsivalt ja nende klientide vastuvõtud võimaldavad teha head praktikat ja õppida oma ala meistritelt.

Meie Tervise ja Heaolu Keskusest leiab endale meelepärase kursuse igaüks kes sellel teraapiate rikkalikult maastikul soovib end täiesti valge lehena harida või ka need kel juba kogemusi selles vallas uusi põnevaid teadmisi oma varasalve juurde hankida. Huvitavaid kursusi leiab ka see kes lisaks füüsilise keha eest hoolitsemisele otsib vastuseid erinevatest idamaistest filosoofia õppesuundadest nagu Tiibeti, Hiina, Jaapani, Hawaii, India, Bhutani jm kus traditsioonid on väga pikad ja erinevaid võimalusi inimeste vaimse ja füüsilise tervise arendamiseks on tohutult palju. Teeme koostööd ka Tiibeti vaimulikega kes õpetavd Eestis meditatsiooni ja muidu vaimseid praktikaid. Õpetajate hulgas on ka meie enda teadmamehi ja tarku. Soovime anda ka võimaluse neil kes kaotanud tööd või on töö otsinguil leida meie juurest inspiratsiooni alustada uuesti ja leida endale meelepärane õppesuund mille kaudu hakata ise tulevikus teenuseid pakkuma ja inimesi aitama selle kaudu, samuti saada meie loengutest juurde enesekindlust ja pealehakkamist leida uus hingamine ja arenguvõimalused. Kui peas on mõlkunud mõte, et tahaks oma tavapärase töö asemel teha midagi hoopis uut ja hingele siis võib meie Koolituskeskusest leida vastuse Teie küsimusele. Kui eesmärgiks on teiste aitamine, ei ole kunagi võimalik väsida ega eksida…seega töö olgu hobi ja hobi olgu töö. Massööri elukutse pakub seda kõike ja küllaga veel.

Mõnusaid massaažinaudinguid jätkub meie majas küllaga, tuleb vaid uks avada…

Share This