Soojendavad mähised, maskid ja massaaž raviturbaga- keha noordenduskuur

31. jaanuar 2020

Uudis! Head kliendid, oleme uuest aastast pakkumas oma klientidele ka harivaid täiskasvanute täiendkoolitusi, palun tutvuge nendega meie kodulehel.  OM Massaaž Tervise- ja Heaolu koolituskeskus pakub mõnusaid massaažikoolitusi kus saate vajaliku oskuse koos mõnusa massaažiga. Hiljem võimalik kõiki õpitavaid massaažiliike leida ka meie massaažiteenuste loetelust! Koolitusi võimalik ka kinkida! Oleme ka töötukassa koolituspartnerid! Sõbrapäeva parim kink, võimalik kinkekaardina kinkida ka sõbrale.

Soojendavad mähised, maskid ja massaaž raviturbaga 15 ja 16 veebruaril!

Ülimõnus ja salendav kehahoolitsus kevadeks! Koolitus kestab kaks päeva ja maksab 130 eurot. Raviturbaga massaaž ja sellele järgnev mudamähis annavad koos suurepärase tulemuse. See kehahoolitsus tagab naha intensiivse niisutuse  ja uuenemise,  soodustab kaalukadu ja tõstab toonust. Samuti on mudamähis tõhus lihasluukonna- ja liigeste vaeguste ning radikuliidi leevenduseks. Lõõgastav mudamassaaž üle terve keha annab meeleliselt väga mõnusaid kogemusi. Soe ja kreemja konsistentsiga muda lõdvestab lihaspingeid ning toimib samaaegselt ka koorijana. Massaaži abil valmistatakse nahk ette maski toimeainete paremaks mõjumiseks. Muda aitab leevendada nahaprobleeme ning annab sileda ja noorusliku jume. Muda on puhas, mineraaliderohke ja aluseline. Hoolitsuse lõppedes on nahk siidjalt pehme. Selle õpetusega taotletakse, et õpilane planeerib ja viib läbi turbamassaazi seansi ja oskab teha soojendavaid ravimähiseid ja läbi viia raviseansi. Turbamähiste, -maskide, – ja massaaži koolitus annab osalejale oskuse kasutada turvast soojendavateks ja hooldavateks näo-ja kehateraapiateks. Kurusel on võimalik endale soetada kupp, turvas ja lapike (15 eurot komplekt, mille saab kaasa).

Koolitusel saame teada: turba tervistavast toimest, milleks ja kuidas seda kasutada. Õpime, kuidas raviturvast mähistena kasutada, kuidas turbaga näo- ja kehamaske teha ning räägime ka sellest kuidas seda massaažis kasutada jpm. Koolituse käigus saame ka raviturba imepärast toimet enda peal järele proovida.

Koolitaja: pikaajalise kogemusega massöör: Silja Lipp

Vt õppekava siin: https://ommassaaz.ee/wp-content/uploads/2020/01/oppekava-soojendavad-mahised-maskid-massaaz-200131.pdf

Meie teenusena saate turbamassaaži osta alates 17. veebruarist.

Toimumiskoht: OM Massaaz Tervise- ja Heaolu Keskus
Aadress: Laki 19, Tallinn
Toimumisaeg: 15,16 veebruar 2020
Kestvus: 2 päevane kursus 12 h: L 10-17.00, P: 09.00-16.00.
Lõuna: 12.30-13.30.

Kurusele registreerumine hiljemalt: 10.02.2020!

Miks õppida just praegu, sest talv on parim aega teha soojendavaid mähiseid. Turvas, muda ja savi on väga vanad põhjamaalasi aidanud ravivahendid. Tuletame ka meie meelde neid hiidseid tarkusi. Selleks ei ole vaja rohkemat, kui soovi aidata ennast ja teisi ja loomulikult omandad pakutavad oskused.

Õppe eesmärk: Turbamähiste, -maskide, – ja massaaži koolitus annab osalejale oskuse kasutada turvast soojendavateks ja hooldavateks näo-ja keha hoolitsuseks.Samuti saab õpilane hakkama savi ja muda mähiste ja maskide tegemisega. Teab peale seda koolitust, millised on sarnasused ja millised erinevused tehes hoolitsusi erinevate loodusest saadud materjalidega(turvas, muda ja savi).

Õpime:
Mida endast kujutavad turvas, muda ja savi.
Millised on nende kasutamist soosivad omadused ja millised vastunäidustused.
Turba tervistavast toimest, milleks ja kuidas seda kasutada.
Õpime, kuidas raviturvast kasutada tervise turgutamiseks. Teeme kehale mähiseid, näole maski.
Ja õpime selgeks turbamassaazi (kasutades selle juures ka kuppu) seljale.
Õpime kuidas kasutada mähistena savi ja muda. Teeme neist ka maske koos ravivate herbidega.

Koolituse läbinud: On loodetavasti valmis pakkuma nii oma klientidele kui ka lähedastele hoolitsuseks nii turvast, muda kui ka savi. Sellega leevendatakse liigeste valulikkust, nahk muutub kauniks ja siidiseks.

Kursuse hind: 130.- eurot, lisandub õpilase isikliku õppematerjali pakett 15 eurot mis jääb peale koolitust endale: kupp, turvas, näo käsn.

Kaasa võtta kaks lina 2 väikest käterätti ja üks suur saunalina. Villased sokid ja midagi mõnusat selga.

Koolitaja: Silja Lipp, massöör
Kes ma selline olen: teinud massaaze üle 10 aasta. Õppinud väga palju erinevaid massaazi liike. Õppinud Hiina traditsioonilist mdeitsiini, Frantsila õietilga teraapiat, Usui koolkonna Reiki meister, Keha Bars, looduse ja looma teraapiat, ohvriabi, lõpetanud tegevusjuhendaja eriala. Praegu töötan SOS perekülas pereabilisena. Minu hobideks teha poolvääriskividest väeehteid vastavalt iga kliendi sisemistele vajadustele.

Kursusel osalenud saavad tunnistuse.

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This